Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

MICHAŁ LORENC - "OJCIEC MATEUSZ": NA 5 MINUT PRZED PREMIERĽ!

31 Lipiec 2010, 13:48

Trwają finalne prace nad wydaniem długo oczekiwanej, fantastycznej ścieżki dźwiękowej autorstwa naszego wybitnego i cenionego kompozytora Michała Lorenca, z jednego z najpopularniejszych i najgłośniejszych polskich seriali ostatniego dziesięciolecia - "Ojciec Mateusz".

Ponad rok naszych starań, prawie pół roku wspólnej i wytężonej pracy Polskiego Radia S.A., portalu Soundtracks.pl i Telewizji Polskiej zaowocowały wydaniem muzyki, której jakość i walory artystyczne będzie można ocenić już od 6 września - w dniu premiery płyty CD...

"Ojciec Mateusz"
to muzyka nowoczesna i z charakterem, stworzona z pasją, idealnie oddająca klimat opowieści, perypetie głównych bohaterów i koloryt urokliwego Sandomierza, w którym rozgrywa się akcja serialu. Na płycie znajdują się wybrane najciekawsze muzyczne fragmenty z trzech sezonów serialu.

Michał Lorenc tą nieszablonową, niepowtarzalną i wyjątkową pozycją w swojej filmografii udowadnia swój wielki talent, wrażliwość i zmysł kompozytorski.

Płyta ta jest też spełnieniem moich (i nie tylko) marzeń i ambicji o jej wydaniu i już teraz dziękuję wszystkim Osobom, które przyczyniły się do jej wydania i pomagały, również mnie, w pracach nad jej powstaniem.

Serdecznie polecam w imieniu swoim i całej Redakcji portalu Soundtracks.pl.


Adam Krysiński

Beata:

2 lata czekałam na tą muzykę!!! Jesteście genialni!!! Muzyka p.Michała zawsze dostarcza mi najpiękniejszych emocji... Dziękuję i nie mogę się doczekać!!

Althazan:

Super! Serialu nie oglądałem ani odcinka, ale muza świetna... Dziękujemy!!!

michk:

hm... okładka mogłaby być lepsza, gdyby zamienili Żmijewskiego na tego rysunkowego z czołówki serialu. Lepiej to by się komponowało z całością. Ale dobrze że wreszcie coś ruszyło z tymi cd Lorenca :D Parę odcinków się widziało i całkiem całkiem, muza z czołówki wymiata.

Ktuś:

Zmieńcie okładkę, straszny wilidż... jak kupuję płytę w sklepie, to nie tylko samą muzykę ale też ładne cuś zwane całą oprawą plastyczną płyty. Jestem estetą i taka bylejakość mnie razi, zwłaszcza, ze "Różyczka" wyszła bardzo fajnie. Zostało jeszcze trochę czasu więc może da się to poprawić?

Michał:

Bardzo dobra wiadomość. Wg mnie ta płyta rozejdzie się na ciepłe bułki.

Asia:

Genialnie! Kolejna płyta z muzyką Michała Lorenca! :) Gratuluję! Okładka faktycznie słaba, mocno oazowa...

joshua:

Fantastyczny news! Nareszcie coś się ruszyło! Mam nadzieję, że wszyscy fani muzyki p. Michała nabędą tą płytę, co sprawi, że będziemy częściej dostawali możliwość kupienia jego muzyki. Czekam na ten i inne tytuły Michała Lorenca!.

Maks:

Nareszcie. Ale zmieńcie tą okładkę. Określenie "oazowa" świetnie tu pasuje. Wyglada też troche jak dodatek do jakiegoś brukowca. Niedobrze. I tak kupię, ale nie wiem jak ja to postawie koło Różyczki..

Babuch:

Bardzo dobra wiadomość. Czyżby coś drgnęło?

tmartens:

Krótko ... no wreszcie! Brawo Adam i mam nadzieję, że nie jest to ostatni przykład współpracy soundtracks.pl z wydawcami oraz właścicielami praw autorskich do muzyki Michała Lorenca.

Pokemon:

Lorenc jest rewelacyjnym kompozytorem, ale bez przesady z tym zachwytem. Różyczka była ledwie przeciętna przecież (jak i wiele ostatnich prac Pana Michała). Wolałbym usłyszeć na płycie jeden Czas Honoru niż 5 Lorenców. Sorry.

Adam Krysiński:

;-)

Przemek M.:

Bravo, no to teraz nadszedł czas na muzykę z trylogi filmu OFICER

grzesiucd:

Okładka jaka jest mnie nie obchodzi. Nawet jeśli to byłaby czysta kartka lub tak nędzna jak w Kroll -u to i tak bym się cieszył. Obchodzi mnie płyta - a ta jest przeze mnie długo oczekiwana. W krótkim odstępie czasu dostajemy drugą płytę Lorenca. Oby tak dalej. Oby kolejne kompozycje Lorenca zostały wydawane. Bo na stare produkcje to chyba już nie ma szans. A szkoda... Więc cieszę się z tego co jest. i, ze w ogóle coś jest

Carolla:

Swietna wiadomość, CZEKAM :-) !!!

Janusz:

"...z jednego z najpopularniejszych i najgłośniejszych polskich seriali ostatniego dziesięciolecia - >" Ta... A jedzie mi tu czołg? Polski serial? Polska wersja włoskiego serialu (Don Mateo).

Adam Krysiński:

Płyta jest już w sklepach. Wewnątrz książeczki znajdują się trzy obszerne wywiady mojego autorstwa: obojga reżyserów - Macieja Dejczera i Andrzeja Kostenki (o długoletnich współpracach z Michałem Lorencem i o pracy nad tym serialem), oraz wypowiedź kompozytora o pracy nad "Ojcem Mateuszem" i komponowaniem muzyki do seriali na przestrzeni lat. Lista utworów i wszystkie klipy znajdują się tutaj: http://www.amazonka.pl/ojciec-mateusz_polska-orkiestra-radiowa,99901594251.bhtml

PH:

Już kupiłem dzięki za info!

Przemysław Marciniak:

Witam, Bardzo dziękuje p. Adamowi za wysiłek włożony w wydanie płyty. Życzę sił do walki o następne projekty p. Michała Lorenca. Ścieżkę zakupiłem wczoraj i od razu przypadła mi do gustu. Pozdrawiam p.s. 5 października br. P. Michał Lorens obchodzi 55 urodziny może z tej okazji redakcja portalu soundtracks.pl przygotowała by jakąś niespodziankę dla czytelników może np. tego dnia pojawiły by się na portalu jednocześnie 3 recenzje płyt p. Michała Lorenca (np. Ojciec Mateusz, Zabić Skala, Złoto dezerterów)?

Adam Krysiński:

Dzięki. Coś wymyślimy, bez obaw ;-)


Soundtracks.pl

© 2002-2023 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni