Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

Bilety na 5. FMF już w sprzedaży!

10 Kwiecień 2012, 18:33


W dniu dzisiejszym (10 kwietnia) rozpoczęła się sprzedaż wszystkich biletów i karnetów (w tym już do sektora A z miejscami numerowanymi) na wszystkie koncerty 5. jubileuszowej edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Można je kupić na portalu Eventim.pl oraz w trzech punktach sieci informacji miejskiej InfoKraków: w Pawilonie Wyspiańskiego (pl. Wszystkich Świętych 2), w Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle 11) i przy ul. św. Jana 2.

5. edycja Festiwalu Muzyki Filmowej rozpocznie się 24 maja i potrwa trzy dni (do 26 maja). Wszystkie koncerty odbędą się o godz. 20.00, tradycyjnie już w hali ocynowni ArcelorMittal Poland.

Dla miłośników muzyki filmowej przygotowano trzy wielkie koncerty: światową premierę symultanicznego wykonania kinowej superprodukcji Pachnidło: Historia mordercy, telewizyjną galę urodzinową świętującego 80. urodziny Wojciecha Kilara z udziałem jubilata i zaproszonych gości: aktorów, reżyserów i wielkich osobowości świata kina, a w finale - Obcy: Symfonia Biomechaniczna. Kino Sztuki i Krwi Elliota Goldenthala - niezapomniane widowisko z udziałem nominowanej do Oscara reżyserki filmowej i teatralnej Julie Taymor oraz światowej sławy kompozytora Eliota Goldenthala.

Zapraszamy!

Nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwszy!


Soundtracks.pl

© 2002-2021 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni