Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

BOGOWIE - FILM Z MUZYKĽ NA ŻYWO

06 Wrzesień 2016, 20:32


Już w sobotę, 24 września, o godzinie 19:00 w Sali Operowej Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się projekcja filmu Bogowie (reż. Łukasz Palkowski) z muzyką na żywo. Ścieżkę dźwiękową do filmu skomponował Bartosz Chajdecki.

Projekcji filmu towarzyszyć będzie muzyka grana na żywo. Muzyka stanowi bardzo istotną część filmu, a nawet fabuły. Jak mówi kompozytor, jego celem było odtworzenie odgłosów i nastroju sali operacyjnej. Muzykę na żywo w czasie projekcji będzie grała Zamojska Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego z Zamościa oraz wybitni studyjni muzycy: Robert Rasz (perkusja), Andrzej Olewiński (gitara), Wojciech Gumiński (gitara basowa) pod dyrekcją Tadeusza Wicherka, a na instrumentach klawiszowych zagra sam kompozytor! Taki sposób prezentacji dzieła filmowego sprzyja lepszemu odbiorowi ścieżki dźwiękowej, która czasem - choć wybitna - umyka widzowi.

Wydarzenie to będzie dopiero drugim tego typu w Polsce po zeszłorocznym Festiwalu muzyki Filmowej w Krakowie.

Bilety w cenach od 40 zł do 80 zł dostępne są na portalu Eventim.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży Empik, Saturn, Media Markt oraz w punkcie informacyjno-kasowym Spotkania Kultur!

Przypomnijmy, że portal Soundtracks.pl pomagał przy wydaniu muzyki z tego filmu, którą na CD wydało Polskie Radio. Szczegóły tutaj -


Nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwszy!


Soundtracks.pl

© 2002-2020 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni