Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

Morricone, Zimmer i Howard koncertują w Polsce!

02 Grudzień 2016, 11:22

Rok 2017 obfitować będzie w muzyczne wydarzenia z udziałem wielkich kompozytorów muzyki filmowej. Już dziś wiadomo, że do Polski po raz kolejny przyjedzie Ennio Morricone i Hans Zimmer, natomiast swoją pierwszą wizytę w ramach trasy koncertowej zapowiedział oficjalnie James Newton Howard.
Ennio Morricone powróci do Krakowa 6 lutego. Koncert jest częścią trasy 60 Years of Music World Tour. Obok kompozytora na scenie pojawi się Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna oraz chór i soliści. Sądząc po wrażeniach, jakich doświadczyliśmy w zeszłym roku podczas koncertu My Life In Music, ponowne spotkanie z włoskim twórcą będzie równie emocjonujące i wzruszające. Bilety dostępne są na stronie www.eventim.pl.

Po fenomenalnych występach, którymi zachwycił publiczność Hans Zimmer na przełomie kwietnia i maja tego roku, artysta ponownie zagra w Polsce. Trasa koncertowa Life On Tour 2017 obejmie trzy miasta: Gdańsk/Sopot - 26 maja, Łódź - 28 maja oraz Kraków - 30 maja. Bilety dostępne są na stronie www.eventim.pl.

Zaledwie od kilku dni wiemy również, że Polskę odwiedzi James Newton Howard! W ramach światowej trasy 3 Decades Of Music For Hollywood kompozytor wystąpi dwukrotnie: w Krakowie - 26 listopada oraz w Warszawie - 27 listopada. Artyście towarzyszyć będzie Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna. Wyobrażacie sobie usłyszeć na żywo muzykę ze Znaków albo utwór Hanging Tree? Nie mogę się doczekać! Bilety dostępne są na stronie www.eventim.pl.

Piękny będzie rok 2017 dla muzyki filmowej! Z niecierpliwością wypatruję nie tylko wspomnianych koncertów, ale również wieści z Krakowa. W końcu Festiwal Muzyki Filmowej obchodzić będzie jubileusz dziesięciolecia istnienia! Nie ma innego festiwalu, który w bardziej uroczysty i atrakcyjny sposób obchodzi jubileusze. Nastawiam się więc na naprawdę wielkie emocje i fantastyczne niespodzianki!

Anna Józefiak
Nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwszy!


Soundtracks.pl

© 2002-2020 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni