Soundtracks.pl - Muzyka Filmowa

Szukaj w:  Jak szukać?  
 
Aby otrzymywać świeże informacje o muzyce filmowej, podaj swój adres e-mail:Zapisz

BRIAN TYLER - "NOW YOU SEE ME": premiera ścieżki dźwiękowej

22 Maj 2013, 22:10


Już 28 maja będzie miała miejsce premiera ścieżki dźwiękowej do jednego z najciekawiej zapowiadających się filmów roku - NOW YOU SEE ME. Skomponował ją BRIAN TYLER.

Nagrania muzyki w słynnym Abbey Road Studios w Londynie rozpoczęły się na początku kwietnia. Ścieżkę dźwiękową wykonała uznana London Philharmonic Orchestra pod batutą kompozytora. Produkcja filmu trwała dwa lata i miała muzyczne zawirowania. Najpierw z propozycją skomponowania muzyki producenci zwrócili się do grupy The Chemical Brothers, jednak nie byli zadowoleni z efektu. Pół roku temu grupę zastąpił kompozytor David Sardy (Ghost Rider 2: Spirit of Vengeance, Zombieland, End of Watch). Praca Sardy'ego również nie uzyskała akceptacji i też została odrzucona. W końcu producenci Alex Kurtzman i Roberto Orci o zilustrowanie filmu poprosili Briana Tylera, który pracował już z nimi wcześniej przy Eagle Eye, nowej wersji serialu Hawaii Five-0 i animacji Transformers: Prime.

Album z muzyką z NOW YOU SEE ME ukaże się w formie cyfrowej już 28 maja dzięki Glassnote Records. W chwili obecnej nie ma informacji o wydaniu na płycie CD. Poniżej przedstawiamy okładkę oraz listę utworów wydania:01. Now You See Me * - 5:26
02. The Four Horsemen * - 3:34
03. Now You See Me (Reprise) * - 1:49
04. Sun (Jesse Marco Remix) [performed by Two Door Cinema Club] - 4:45
05. Now You Don't * - 4:21
06. Entertainment [performed by Phoenix] - 3:38
07. Sleight of the Mind * - 4:45
08. Now You See Me (Robert DeLong Remix) * - 3:40
09. Welcome to the Eye * - 5:49
10. Codec [performed by Zedd] - 6:01
11. Cineramascope (featuring Trombone Shorty & Corey Henry) [performed by Galactic Zedd] - 3:14
12. Now You See Me (Spellbound Remix) * - 4:19

* = muzyka instrumentalna Briana Tylera

Czas łączny - 51:21

Fragmenty utworów możecie posłuchać już teraz na stronie internetowego sklepu Amazon.com

NOW YOU SEE ME to thriller sensacyjny w reżyserii Louisa Leterriera (Transporter, Starcie Tytanów, Niesamowity Hulk). W filmie występuje plejada gwiazd - Michael Caine, Morgan Freeman, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Dave Franco i Melanie Laurent. Autorem zdjęć jest operator Larry Fong (Zagubieni, 300, Watchmen). Fabuła skupiona jest na akcji FBI skierowanej przeciwko grupie złodziei-iluzjonistów, którzy wykorzystują swoje sztuczki w regularnie dokonywanych napadach na banki. Magicy - przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów federalnych. Do czasu. Na ich drodze stanie Thaddeus (w tej roli Morgan Freeman) - były magik, który teraz pracuje dla FBI i specjalizuje się w demaskowaniu sztuczek dawnych kolegów po fachu, co czyni z niego postać pogardzaną i znienawidzoną w środowisku.

Wytwórnia Lionsgate przeznaczyła na produkcję budżet w wysokości 70 milionów dolarów. Światowa premiera filmu odbędzie się 31 maja.

Polski tytuł filmu to ILUZJA, a w naszych kinach wyświetlany będzie od 28 czerwca. Dystrybuuje firma Monolith Films.

OFICJALNY DRUGI ZWIASTUN NOW YOU SEE ME:


OFICJALNY PLAKAT FILMU:Nie ma jeszcze komentarzy. Skomentuj jako pierwszy!


Soundtracks.pl

© 2002-2020 Soundtracks.pl - muzyka filmowa.
Wydawca: Bezczelnie Perfekcyjni